PLANET eshop - WWW.EO.CZ


Ceny jsou bez DPH 21%

Sklad E

Planet WIPG-300H Připojení projektoru přes WiFi a LAN gateway
Bezdrátová prezentační brána pro bezdrátový i LAN přenos obrazu z počítače nebo PDA na projektor, VGA a HDMI výstup, rozlišení obrazu až FullHD. Konferenční zobrazení matice 4 obrazů. WiFi 802.11 b/g/n, až 32 připojených WiFi klientů najednou. 1x LAN 10/100Base-TX, 3x USB. Podpora Windows XP / Vista / 7 / 8, MacOS X, iOS, Android. Web management. Zařízení je vhodným nástrojem pro pořádání prezentací, konferencí,..
9 133,00
Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+
10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbps přenosů. Slouží pro instalaci do serverů s požadavkem na maximální dostupnost a schopnost plné obsluhy klientů v síti nebo internetu. PCI Express rozhraní poskytuje vyšší propustnost proti původní PCI sběrnici, technologie dovoluje využít plný potenciál 10Gigabitu. Vlastnosti: 1x SFP (SFF-8431) obsaditelné např. ..
4 748,00
Planet FNSW-1600P PoE switch 16x 10/100Base-TX, 802.3af, výkon až 125W
Přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 16 zařízení s celkovým možným zatížením až 125W. Vlastnosti: 16 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X 16 zabudovaných injektorů IEEE 802.3af, výkon 15,4W/port, celkový výkon 125W 8k MAC adres, 2,38Mb buffer propustnost sběrnice 3,2 Gbps provedení rackmount, 1U/19" rozměry 445x207x45 mm hmotnost..
4 438,00
Planet FNSW-2400PS PoE switch 24x 10/100Base-TX, 802.3af do 125W, Web/SNMP, IGMPv2
Spravovaný přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem. Je vybaven základním WEB a SNMP managementem, umožňuje definovat portové i paketové VLAN sítě, je možné sdružovat skupiny portů do trunků, je podporován Spanning Tree Protokol a LACP pro sdružování spojení. PoE stav je indikován pouze LED diodami na předním panelu. Vlastnosti: 24 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiatio..
6 074,00
Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TX
Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TX Řešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. Velmi přijatelné cenové podmínky a snadný přechod mezi 10Mbps a 100Mbps sítí. Všechny porty přepínačů jsou plně duplexní, Fast Ethernetové porty jsou vybaveny automatickou detekcí 10/100Mbps. Vlastnosti: 24 portů 100 Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100 Mbps) 8k MAC adres, 2Mbity ..
1 291,00
Planet FSD-504HPv2, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanless
Planet FSD-504HP, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanless Nespravovaný přepínač malých rozměrů a nízkého příkonu s možností dále napájet Power over Ethernet koncová zařízení podle standardu IEEE 802.3at. - 5 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X - 4 zabudované injektory podle IEEE 802.3at, napájecí výkon celk..
1 213,00
Planet FSD-804P, switch 8x10/100, 4x 802.3af PoE injektor, 55W
Planet FSD-804P, switch 8x10/100, 4x 802.3af PoE injektor, 55W Nespravovaný přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 4 zařízení standardu 802.3af. - 8x 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X - 4x zabudované injektory IEEE 802.3af, celkový výkon 55W - 1k MAC adres - propustnost 1,19Mp/s, sběrnice 1,6 Gbps - provedení do rozvadeče rackmount 10"/1U - r..
1 979,00
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny a tudíž jejich dosah je vždy maximální. - 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802...
1 173,00
Planet GS-4210-24P2S PoE+ switch 24x 10/100/1000Base-T, 802.3at do 300W, VLAN, SNMP/WEB
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do kancelářských nebo prezentačních prostorů. Je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích, připojení lze realizovat optickýmy porty SFP. Bezpečnou správu zajistí šifrovaná webová sprá..
10 809,00
Planet GS-4210-24P4C PoE+ switch 28x 10/100/1000Base-T, 802.3at do 220W, VLAN, SNMP/WEB
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do kancelářských nebo prezentačních prostorů. Je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích, připojení lze realizovat optickýmy porty SFP. Bezpečnou správu zajistí šifrovaná webová sprá..
12 560,00
Planet GS-4210-24PL4C PoE+ switch 28x 1000Base-T, 4x SFP, 802.3at do 440W, VLAN, SNMPv3/WEB
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do kancelářských nebo prezentačních prostorů. Je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích, připojení lze realizovat optickýmy porty SFP. Bezpečnou správu zajistí šifrovaná webová sprá..
13 540,00
Planet GS-4210-8P2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 120W, VLAN, SNMP/WEB
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné pro instalaci do kancelářských nebo prezentačních prostorů. Je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích, vzdálené připojení lze realizovat optickými porty SFP. Bezpečnou správu zajistí šifrova..
5 003,00
Planet GS-4210-8P2T2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 240W, VLAN, SNMP/WEB, L2/L4
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do kancelářských nebo prezentačních prostorů. Je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích, připojení lze realizovat optickými porty SFP. Bezpečnou správu zajistí šifrovaná web..
7 498,00
Planet GSD-804P PoE switch 8x1000B-T, 4x PoE IEEE 802.3af do 55W, 10" kov
Planet GSD-804P PoE switch 8x1000B-T, 4x PoE IEEE 802.3af do 55W, 10" kov Gigabitový 8- mi portový přepínač se 4-mi PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Celkem je k dispozici výstupní výkon 55W. Zařízení je svým provedením ve formátu 10" vhodné jak pro instalaci do domácích nebo kancelářských prostorů, tak je vhodné i pro..
2 052,00
Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3az
Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3az Gigabitový 16 portový přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do domácích nebo kancelářských prostorů, je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích. Výstupní výkon PoE p..
6 619,00
Planet HPOE-1200G, PoE Injektor 12x 100Base-T, PoE 340W (max.30W/port)
PoE (power over ethernet) Injektor HUB pro napájení zařízení po ethernetu podle IEEE 802.3af a vícepříkonových zařízení IEEE 802.3at. Je navržen pro napájení zařízení jako jsou PTZ nebo Speedome IP kamery, WiFi přístupové body nebo VoIP telefony. K dispozici je celkem 12 portů s celkovým výstupním výkonem 340W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávájící ethernet Cat5/5e/6 vedení. Pokud koncov..
10 076,00
Planet HPOE-2400G v2, PoE injektor IEEE 802.3at, 24xGE, PoE až 720W
Planet HPoE-2400G v2- IEEE 802.3at 24-PoE Injector Hub (720 Watts full power)   24-ti portový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 1000Base-T. Standard IEEE 802.3at, celkový výkon až 720W. 24 portů data-in, 24 portů data+power out. Web správa, SNMP monitoring, scheduler. Výkonný PoE (power over ethernet) injektor pro napájení zařízení po ethernetu podle..
14 860,00
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. ..
7 749,00
Planet IGS-10020PT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3af 130W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6
Planet IGS-10020PT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3af 130W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IG..
12 233,00
Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6
Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. ..
14 493,00
Planet IGS-20160HPT, 18x 1000BASE-T, 16x PoE 320W, 2x SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3
Planet IGS-20160HPT, 18x 1000BASE-T, 16x PoE 320W, 2x SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3 IInteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-20160HPT..
25 410,00
Planet IGS-624HPT, PoE switch 4x 1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, 802.3at 120W, DIN, IP30, -40 až +75st.C
Planet IGS-624HPT, PoE switch 4x 1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, 802.3at 120W, DIN,IP30, -40 až +75st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Verze přepínačů řady s rozšířeným teplotním rozsahem. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují..
8 592,00
Planet IGT-905A konvertor 1x 1000Base-T, 1x SFP, web management, SNMP, VLAN, Shaper
Konvertor ethernet 1000Base-T na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Web/SNMP správa. VLAN 802.1Q, Q-in-Q, shaper, TCP/UDP filter, podpora OAM 802.3ah, OAM TS-1000. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Zařízení pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních po..
2 471,00
Planet IPOE-162 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit, DIN, IP30, -40 až 75 C
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 30W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body. Injektor disponuje proti normě IEEE 802.3af (15,4W) zvýšenou zatížitelností, je tak ideálním pro aplikace kamerových systémů a VoIP telefonních sítí. Napájení PoE lze realizovat i na gigabi..
2 346,00
Planet IPOE-E174 PoE extender + switch, IEEE802.3at, 4 + 1x 1000Base-T, DIN, IP30, 60W
Průmyslový Power over Ethernet extender IEEE 802.3at se 4-portovým gigabitovým přepínačem a injektory pro další napájení zařízení po ethernetu. Injektory lze zatížit do 60W v kombinaci 2x 802.3at zařízení po 30W nebo 4x 802.3af zařízení po 12W. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body v terénu a na težko dostupných místech. Provoz extenderu je možný p..
3 650,00
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN, IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně ta..
1 606,00
Planet ISW-504PT, 5x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C
Planet ISW-504PT, 5x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak j..
4 440,00
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af
FTP-802 konvertor 10/100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af 1x ethernet s rozhraní­m TP, Auto-negotiation, Auto-MDI / MDI-X s PoE injektorem standardy IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3af Power over Ethernet 1x optické rozhraní­ multimode pro vlákno 50/125µm nebo 62.5/125µm konektor pro optické rozhraní­: SC dosah po optickém kabelu pro FTP-802 : 2km vlnová délka papr..
1 778,00
Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP
Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 10/100/1000Base-T na 1000Base-SX/LX pro moduly SFP. Instaluje se libovolný modul SFP řady MiniGBIC. Dva porty SFP operují ve funkci přepínače. Kompaktní konvertor pro gigabitové sítě Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Optický port volitelný modulem formátu SFP. Konvertor má dva SFP porty 1000Base-SX/LX pro připojení k optické síti nebo pro připojení ko..
2 450,00
Planet MGSD-10080F Metro switch 8x SFP(DDM) 100/1000Base-X, 2x 1000Base-T, AC+DC, DI/O, SNMPv3, IGMPv3, IPv6
Spravovatelný více-portový SFP optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo televize IPTV. Jeho fyzická a odolná konstrukce jej předurčuje pro přímou instalaci v trasových nebo koncových rozvaděčích. Zařízení je provozuschopné v teplotním rozsahu -10 až 60°C, lze ho napájet redundantně, disponuje digitálním I/O rozhraním a všechn..
7 710,00
Planet MGSW-24160F Metro switch 16x SFP (DDM), 8x1000Base-x, AC+DC, DI/O, SNMPv3, IGMPv3, IPv6
Spravovatelný více-portový SFP optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo televize IPTV. Jeho fyzická a odolná konstrukce jej předurčuje pro přímou instalaci v trasových nebo koncových rozvaděčích. Zařízení je provozuschopné v teplotním rozsahu -10 až 60°C, lze ho napájet redundantně, disponuje digitálním I/O rozhraním a všechn..
12 484,00
Planet MGSW-28240F Metro switch 24x SFP(DDM), 4x SFP+, 4x TP, AC+DC, DI/O, Web/SNMPv3, IGMPv3, IPv6
Metropolitní více-portový SFP desetigigabitový optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo televize IPTV. Jeho fyzická a odolná konstrukce jej předurčuje pro přímou instalaci v trasových nebo koncových rozvaděčích. Zařízení je provozuschopné v teplotním rozsahu -10 až 60°C, lze ho napájet redundantně, disponuje digitálním I/O roz..
22 334,00
Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)
Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Nutné zakoupit miniGBIC optický modul. - 1 port SFP pro moduly mini-GBIC - 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab , AutoNegotiation (10/100/1000 Mbps) - podpora přenosu JumboFrame 9KB - podpora OAM: TS-1000 - napájení z externího adaptéru: 5V/2A, příkon: 5,5W - rozměry: (93x69x25)mm - lze instalovat do šasí: MC-..
1 268,00
Planet POE-1200G, PoE Injektor 12x 1000Base-T, PoE 190W (max.15, 4W/port)
Planet PoE-1200 - IEEE 802.3af 12-PoE Injector Hub (190 Watts full power) 12-ti portový gigabitový PoE injektor HUB s plnou podporou standardů IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3af. Zařízení napájí koncová napájená zařízení (PD-powered device) 48V DC s celkovou zatížitelností 190W. Instaluje se mezi klasický ethernet přepínač a napájená zařízení, tím přidružuje napětí pro provoz koncových zaříze..
6 493,00
Planet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit
POE-161 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W. Pracuje i na Gigabitovém propojení. "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 30W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi ..
829,00
Planet POE-162S, PoE splitter IEEE 802.3at, 12V/24V
POE-162S PoE splitter IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor splitter pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 25,5W. Vhodný pro použití s kamerami PTZ, VoIP aparáty a WiFi přístupovými body. Výstupný napětí splittery je 12V nebo 24V (lze volil přepínačem)
2 110,00
Planet POE-173 Ultra Poe injektor napájení po ethernetu IEEE802.3at/af, 60W, Gigabit
"Power over Ethernet Injector" s maximální zatížitelností až 60W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body. Napájení PoE lze realizovat i na gigabitovém ethernetu, napájení se přenáší po všech vodičích UTP/FTP ethernet vedení, injektor podporuje IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab, 10/100/1000Base-T. Injektor je kompatibiln..
1 340,00
Planet POE-E201 PoE ethernet extender, IEEE802.3at, 26W, Gigabit
Řešení proudloužení segmentu ethernet včetně zvětšení dosahu napájení PoE (power over ethernet). Jedná se o jednoduché zařízení dovolující prodloužit maximální délku ethernet segmentu ze 100m na 200m nebo až 500m včetně zachování napájení IEEE 802.3at zařízení na konci vedení. Aplikace extenderu je ideální v místě použití IP kamer nebo bezdrátových přístupových bodů na jejich delší přípojné vzdá..
1 465,00
Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC)Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FLKonektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika)Přijímač: optika singlemode s vlnovou délkou 1300nmDélka optického spoje max. 15kmZáruka - 24 měsíců
1 676,00
Planet switch GS-2240-48T4X, 48X 1000BASE-T, 4X 10GBPS SFP+, WEB/SNMP, STP/RSTP, IGMPV3, ESD+EFT
Spravovatelný 10Gigabitový Smart přepínač s porty 10Gb/s 4x SFP+ a 1Gb/s 48x 1000Base-T. Správa Web/SNMPv2/Telnet, funkce VLAN 802.1Q, agregace LACP, spanning tree STP/RSTP/MSTP, IGMP v1/v2/v3, MAC filtr, DHCP snooping. ESD+EFT ochrana. Rackmount 19"/1U. Vlastnosti: 4 porty 10Gbase-X SFP+. Do portů lze kromě 10Gbit modulů vložit i Gigabitové SFP moduly 48 portů 10/ 100/1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negoti..
15 782,00
Planet switch GS-4210-24T2S, L2/L4, 24x 1000Base-T, 2x SFP, web, SNMP V3, VLAN, QOS, IPV6
Gigabitový spravovatelný přepínač pro instalaci do náročnějších lokálních sítí, disponuje širokou škálou funkcí pro zajištění provozu bezpečné sítě eliminací možných útoků na nižších vrstvách modelu OSI a možnou autentizací koncových zařízení. Připojení koncových uživatelů lze zabezpečit ACL/MAC pravidly nebo možnou autorizací na server RADIUS/TACACS. Bezpečnou správu zajistí šifrovaná webová ..
4 063,00
Planet switch GSW-1601, 16x10/100/1000BASE-T
Vlastnosti: 16 portů 1000Base-T, IEEE 802.3ab, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps) 8k MAC adres propustnost interní sběrnice: 32 Gbps podpora řízení toku paketů - Flow Control IEEE 802.3x (full duplex), back presure (half duplex) automatická detekce přímý/zkřížený kabel (Auto MDI/MDI-X) Rackmount, 19", výška 1U, 440 x 180 x 45 mm Zdroj interní, napájení 230V AC, příkon 13W
2 010,00
Planet switch GSW-2401, 24x10/100/1000 Base-TX
Vlastnosti: 24 portů 1000Base-T, IEEE 802.3ab, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps) 8k MAC adres propustnost sběrnice: 48 Gbps podpora řízení toku paketů - Flow Control IEEE 802.3x (full duplex), back presure (half duplex) automatická detekce přímý/zkřížený kabel (Auto MDI/MDI-X) Rackmount, 19", výška 1U, 440 x 180 x 44 mm Zdroj interní, napájení 230
2 597,00
Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT
Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolís..
2 451,00
Planet switch IGS-5225-4T2S, průmyslový 4x10/100/1000T, 2x100/1000X SFP, -40~+75°C
Průmyslový spravovatelný L3 přepínač 4x 100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X (diagnostika SFP-DDM), Alarm-out. Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, Port shaper, QoS, DHCP Snooping. Redundantní napájení 2x DC, ESD přepěťová ochrana, krytí IP30, provozní teplota -40~75°C. Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných prov..
5 890,00
Planet switch IGS-801M, 8X 1000BASE-T, DIN, IP30, -10 AŽ 60°C, ESD+EFT DO 6KV, WEB/SNMP, VLAN, STP
Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redund..
4 273,00
Planet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V
Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redund..
3 184,00
Planet switch ISW-514PSF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V, PoE, managed
PPřepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolí..
4 859,00
Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V
Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém pr..
4 729,00
Planet switch ISW-621, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -10 až 60°C, 12-48V
ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km.Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Vlastnosti: Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do nár..
2 848,00
Planet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN, IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou ..
1 884,00
Planet switch SGS-6340-20S4C4X, L2/L3, 24x 1000Base-X SFP, 4x 1000Base-T, 4x 10Gbit SFP+, web, SNMP V3, IPv6, Stack
Kombinovaný 10Gbitový a gigabitový spravovatelný přepínač pracující na 2. a 3. vrstvě modelu OSI. Je vybaven rozšířenými funkcemi pro použití v rozhlehlých sítích a na páteřních spojích. Statické routování, výkoné nástroje pro QoS řízení provozu a zabezpečení dovolují poskytovatelům ISP a správcům sítí kontrolovat a efektivně spravovat data sítí, jejichž součástí bude přepínač vybaven například ..
23 658,00
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ-45, 2x RJ-11 konektor pro VDSL2 a POTS. 100/100Mbps na 300m.Transparentní bridge. Dosah až 1,4km. Nastavení DIP přepínači. Volitelně Master (CO) / Slave (CPE). Vestavěný splitter. Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 3..
2 429,00
Planet VC-820M, VDSL2 switch, 8x VDSL2, 8x POTS, 2x 1000Base-T/SFP
Výhodný 8-mi protový koncentrátor pro jednotky řady VC-23x. Umožňuje až 100Mbit/s komunikaci po běžném páru vodičů. Přidává řadu funkcí pro řízení vzdáleného zařízení. Typicky jej nainstalujete na stávající telefonní rozvody mezi koncového klienta a tel. ústřednu. Zařízení neovlivňuje funkci telefonní linky, je vhodné pro aplikaci v hotelích, bytových domech, rehabilitačních, výstavních nebo průmysl..
17 498,00
Planet WGSW-28040 switch 28x 1000Base-T, 4x SFP, QoS, IGMPv3, SSH/SSL Web/SNMP, IPv6, fanless
Planet WGSW-28040 je plně gigabitový spravovatelný přepínač pracující na 2.vrstvě modelu OSI. Je vybaven rozšířenými funkcemi pro použití v rozhlehlých sítích a na páteřních spojích. Výkoné nástroje pro QoS řízení provozu a zabezpečení dovolují poskytovatelům ISP a správcům sítí kontrolovat a efektivně spravovat data sítí, jejichž součástí bude switch vybaven například v roli centrálního prvku. Pře..
7 235,00
tel: +420 606 622 826 email: obchod@eo.cz © EO 2004-2008


Výrobci: 1stCool 3D systems 4smarts A-Data A4Tech ABBYY Acer Acronis ADE Adobe AEE AEG AfterShokz Ahead Nero AJAX AKASA Aligator ALMA Amazon AMD Amica Amiko AOC APC Apple Aputure Archos Arctic Cooling Ardes Arielli Armor ASRock Asteks Asus Atlantic AudioCodes AudioSonic Aures AVACOM Avast! Aveli AVerMedia AVG Axago B+W Balance Meteo Beats BEKO Belden BenQ BEOPLAY Bess Birch Bixolon Samsung Black Decker Black Eye Blackberry Blaupunkt BML Bosch Brandt Braun Brother C-Tech CAMLINK Candy Canon Case Logic Casio CATA Caterpillar CELLFISH Cherry Chieftec CipherLab Cisco Citizen Clean IT Club 3D Club3D Concept Connect IT Conrad CoolerMaster Corel Corsair Cowon Creative Labs Crono Crown CTM CUBOT Cyber Power Systems CYKLOS D-Link Dahua DataLogic DCLEAN Dell DeLonghi DeTeWe DeWalt Dicota DJI Doerr Domo DOOGEE Doro Dr Mayer Easy Cover Eaton EBA eBeam Ecovacs Ednet EET CUBE Einhell EIZO Electrolux Elo ELPUMPS Eltrinex Empire EPLine Epson EQUES Eschenbach Eurocase Eurosupplies Everki Evolveo Extol Craft Extol Premium Fagor Fanvil FEC Fellowes Feuerdesign Feyiu tech Fiamm Fiber Mount Finlux FireAngel First FiskalPRO Forever Fortron FotoSpeed Fractal Design Fujitsu FUKAWA Garmin Garni technology GBC Gembird Genius Gigabyte Gigaset GMP GoodRAM Google Gorenje Graef Grandstream Greenworks GTM Guzzanti Hama Hannspree Hasbro Hewlett - Packard Hikvision Hitachi Honeywell Honor HQ HSM Huawei Hubsan Husqvarna i-Stay i-tec IBM Ideal iGET Immax In Win Intel Intellinet Intimus iSaw JABRA Jansen Display JCB Jirous JUKA Kaspersky Lab Kärcher Kguard Kidde Kingston Klein Tools Kodak Konftel Konica-Minolta KONIG Koss KRUGEL EXIM - KELine® Krups Krusell Kuando KW-Trio Kyocera La Crosse Technology Lamax Leatherman Ledlenser LEDVANCE lee Filters Legamaster Lego Lenovo Lexi-NET Lexmark LG Libox Limo Bar Logitech Lumag Luvianta LYNX LYNX CS Madman MagiCam Magnetoplan Makita Manhattan Markeeta Marley MasterLock Mattel MaxLink MediaTech Meizu Metrologic MEVA MicroConnect Microsoft Midea MikroTik Mimosa Mio Mitel Mobiola MORA Motorola MSI NEC Nedis NEOLUX Nepřiřazeno NetGear Netis Neuveden Nikon Nillkin Nobo Noctua Nokia NoName NuForce NZXT Oculus OEM Oki Olympia Olympus Omega One For All OnePlus Opticon Optima Optoma Oral-B ORAVA Oregon Scientific OSRAM Palram Panasonic PANDUIT Parrot PARTNER Tech PATONA Peach Pelitt Philips Pioneer Planet Plantronics Platinum Tools PLUS PocketBook Polar Polaroid Polycom PowerCube PremiumCord Pretec PROFESSOR Proskit PROXI Puro QNAP QUAD LOCK Quorion RAPID Rapoo Rayfilm Razer Rebell RedPoint Reflecta Remax REMOVU RENZ Repotec Retlux Rexel RF elements RhinoTech Ricoh Riwall Roccat Rommelsbacher ROMOSS Rowenta RugGear Ryobi SAFE Safeprint Safescan Samsonite Samsung Sandberg SanDisk Sapphire Saturn Scarlett Scheppach Scosche ScoutGuard Screenshield Seagate Seasonic Seiko Instruments SENCOR Sennheiser Severin Sharp Sigma SIGMA SPORT SilentiumPC Siltex Skross Skyworth Smit Visual Snaige Snom Snuggly Rascals Solarix Solight Sony Speedlink Spire Star Starblitz Steba STRONG Sunmi Suunto Swisstone Swivi Symantec Symbol Synology T3 Innovation TEAMGROUP Technisat Technoline Tefal Tenda TESLA Tesy Thermaltake Thrustmaster Thule TOMTOM TOPCOM Toshiba Toyota Tracer Transcend Tristar Triton True4Kids TrueCam TrueLife Trust TSC Tysso Ubiquiti Ugears UleFone UMAX Uniview Urban Revolt VALUELINE Vanguard Veeam Verbatim Veria VIGAN Viking Vikintek Virtuos Vivotek VMWare VOV VTech Wacom WEDO Western Digital Whirlpool Wincor Nixdorf Wintec WiZ Xerox Xerox XRC Xiaomi XtendLan XYZ YI Technology Zalman Zapf Zebex Zebra Zmodo Zoner ZyXEL

Všichni výrobci